انجام پروژه تحقیقاتی در زمینه تلرانس ابعادی

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک گزارش و پروژه تحقیقاتی در زمینه تلرانس ابعادی هستش که مبنا و بیس تحقیق و تهیه ی گزارش یک مقاله بوده (در پیوست بارگزاری شده) که ترجمه ی آن نیز موجود است و می بایست حداقل دو مقاله مرتبط نیز به این مقاله توسط محقق اضافه شود. در مجموع 20-30 صفحه می شود. 

ترجیحا دانشجو یا فارق التحصیل مهندسی مکانیک گرایش ساخت یا طراحی باشد که با مبحث آشنا باشد و مهارت زبان انگلیسی و ترجمه هم داشته باشد نیز بسیار خوب است تا کار برای محقق بسیار ساده می شود چراکه ترجمه مقاله فارسی اولیه به صورت تایپ شده موجود است .

مبلغ پیشنهادی من 375 هزار تومان است که ما بقی هم به صورت تشویقی واریز میشود.

پروژه اگر زبانتان خوب باشد بسیار ساده است و وقت گیر نمی باشد و بخصوص اگر تجربه و زمینه قبلی هم داشته باشید

البته فایل های بیشتری هم موجود است شامل پایان نامه و ..


+8500
+80885

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.