ترجمه تخصصي رشته کامپيوتر 1200 کلمه اي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

(منابع مقاله لطفا ترجمه نشود!!!!) ترجمه کاملاً تخصصي انجام شود و اصطلاحات مروبط به رشته مربوطه به صورت تخصصي همان رشته (کامپيوتر)ترجمه شود. به هيچ وجه ترجمه هاي ماشيني و نرم افزاري پذيرفته نمي شود. پس از پايان ترجمه لطفا بازبيني صورت گرفته و اشکالات گرامري و ترجمه رفع گردد. ترجمه تايپ شده و متناسب با قواعد نگارشي و چهارچوب هاي استاندارد صفحه بندي و تنظيم شود. در صورتي که اسامي به فارسي نوشته مي شوند در پارورقي اسامي انگليسي آن ها نوشته شود در صورت وجود شکل ها ، نمودار ها و فرمول ها در متن اصلي ؛ تمامي آن ها به صورت اسکن و يا کپي از فايل اصلي وارد فايل ترجمه شوند و توضيحات و متون آن ها ترجمه شوند. در صورت وجود جداول درون فايل اصلي ؛ عين هم جداول در فايل وورد رسم شود و متون داخل جداول ترجمه شوند. ترجمه تا زمان اعلام شده اعتبار دارد و در صورت ارسال فايل پس از زمان اعلام شده پذيرفته نمي شود. با تشکر مديريت دارالترجمه پارسه


قابل تحویل:

+8500
+41040

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.