تولید محتوا برای بلاگ در زمینه طلا و جواهرات

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 750,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

برای یک سایت خبری و مدلینگ در زمینه طلا و جواهرات نیاز دارید تا تعدادی محتوا تولید بشه و محتوا ها هم در زمینه مدلینگ، زیورآلات و طلا جواهرات باید باشه و همینطور از هیچ سایتی کپی نشده باشه.

موضوعات و محور های اصلی تولید محتوا، در زمینه سنگ هایی که در زیورآلات استفاده میشه،انواع زیورآلات، آشنایی با نکات خرید و راهنمای خرید طلا و جواهر و نکاتی که مربوط به خرید زیورآلات هست برای آقایون و خانم ها و ... باید باشه.

همینطور، لطفا دوستانی که پیشنهاد ارسال می کنند، به همراه یک نمونه کار پیشنهاد خودشون رو ارسال کنند. همینطور، مقالات درخواستی داخل فاز اول، 15 مقاله 700 الی 1500 کلمه ای خواهد بود که کیفیت محتوا و همینطور ساختار محتوا رعایت شده باشه.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

S. Alizadeh

کاربر عادی

کاربر عادی

750,000 تومان

امتیاز 9.38 (عالی) از 24 رای
پروژه موفق : 63
رتبه: 515
دو روز پیش

farzad18

کاربر عادی

کاربر عادی

750,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 1120
یک ماه پیش

کاربر270362

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 1 رای
پروژه موفق : 0
رتبه: 223494
یک ماه پیش
+8500
+83647

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.