Rpc در پایتون

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

توحه به مطالب ارائه شده توسط گروه شما در کلاس یک مجموعه برنامه RPC بنویسید که شامل موارد زیر باشد.

1-یک تابع اصلی برای اجرا روی یک ماشین و حداقل یک تابع فرعی برای اجرا روی یک ماشین دیگر بنویسید .

2-پارامترهایی که برای ارسال به تابع فرعی و بازگشت ار آن استفاده می کنید باید از نوع آرایه باشد. به عنوالن مثال ارسال دو ماتریس برای مجاسبه و برگرداندن حاصل ضرب آنها یا ارسال یک ماتریس و محاسبه و برگرداندن حاصل جمع سطرها و حاصل جمع ستونها در قالب دو آرایه یک بعدی یا موارد مشابه

3-برنامه را روی دو ماشین نصب و اجرای آن را در زمانی که اعلام می شود تحویل دهید

4-نمره برنامه بستگی به تعداد کارهایی است که برنامه انجام می دهد.

لطفا توضیحات که در چه ادیتوری باید برنامه سرور و کلاینت به زبان پایتون نوشته شود و اینکه چطور دو سیستم را باید به هم وصل کنم تا برنامه روی دو سیستم کار کند را بفرمایید


+8500
+83647

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.