Buffer overflow حملات سرریزی بافر

برای این درخواست 0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام
موضوع تحقیق دانشگاهی من برای درس سیستم عامل با موضوع buffer oveflow هست اینکه چی هست و چه جوری کار میکنه،
و یک سری شرایط برای مقاله ی تحقیقم داشتم

۱. مقاله به فارسی و به قلم خود شما باید نوشته شده باشد. حداکثر هشت صفحه آ4 و حداقل چهارصفحه. مجاز به استفاده از حداکثر دو تصویر و دو جدول هستید. 

.2 فایل ورد و فایل پی دی اف تحقیق رو به صورت یک فایل واحد میخواهم که برایم ارسال کنید.

لطفا عنایت بفرمایید متن حتما مطالبی باشه که طی تحقیق و مطالعه یاد گرفته میشه میخوام باشه و . متن هایی که از جایی کپی شده باشن ، یا کولاژ باشن، یا کار خودتون نباشد، یا اینکه ترجمه ی متن زبان های دیگه باشن نمیخوام باشن


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

mohammad12345

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 9.98 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 642
یک ماه پیش
+8500
+84273

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.