اجرای ( ران کردن) یک پروژه پایتونی و دوتا تغییرات جزیی

تا الان برای این درخواست 20   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و عرض ادب 

دوستانی که پایتون بلدن کار سختی پیش رو ندارن کافیه پروژه رو از لینک زیر دانلود کنید و روی سرور یا هاست بیارید و ران بگیرید ازش 

لینک :

https://github.com/anantSinghCross/pothole-detection-system-using-convolution-neural-networks

بعد ران شدن روی سرور دو تا تغییر نیاز داریم :

1. ورودی به جای عکس ها ویدیو باشه (ویدیو تبدیل به فریم ها عکس ها بشه ) گه فکر میکنم اینم تو پروژه حل شده (اگر حل شده که دیگه اینم حله)

2. خروجی هم به صورت gif با علامت دار کردن نقاط نمایش داده بشه 

همین و تمام

09149501938

لینک ویدیو ورودی :

https://drive.google.com/file/d/1VdyBnaGt8_bQE2nnUBYClvPvZvvmuA6h/view


+8500
+84273

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.