اسکريپت ساده سرچ در ديتابيس !

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام به يه اسکريپت خيلي ساده نياز دارم که برام کار خيلي خيلي ساده اي رو انجام بده ... ميخوام اسکريپت شامل 2 فيلد باشه يکي مقدار بگيره و اون يکي مقدار نگيره (گرفت هم گرفت زياد مهم نيست :) ) در فيلدي که مقدار ميگيره مثلا من توش مقداري رو مثل زير وارد ميکنم : s4841afa41684 بعد بر روي دکمه جستجو کليک ميکنم اسکريپت شروع کنه در ديتابيسش به دنبال اون مقدار وارد شده بگرده و مقدار متقابل اون رو در کادر دوم نمايش بده ... مثلا من ميزنم : 123456 بعد در داخل اسکريپت معدالش رو گزاشتم 654321 که در کادر دوم معادل رو نشون بده ... همچنين يک پنل ادمين ساده جهت وارد کردن مقدارو م معادل وجود داشته باشه ... از نظر گرافيکي هم ساده مد نظرم هست


زیرساخت:
در تمامي مرور گر ها به درستي نمايش داده شود ...


قابل تحویل:

+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.