پیدا کردن کلمات مشابه

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

4 جعبه (div) وجود دارد که درون هرکدام N تعداد کلمه موجود میباشد.

کنار هر جعبه یک چک باکس وجود دارد که اگرفعال شود به معنی جستجو کلمات مشابه با جعبه دیگر هست.

مثلا اگر تیک جعبه 1 و تیک جعبه 2 فعال باشد کاربر با زدن دکمه جستجو کلمات مشترک در جعبه 1 و جعبه 2 را ببیند.

تمامی قسمت ها از قبل نوشته شده و فقط نیازمند بخش پیداکردن کلمات شبیه به هم هستیم.

برای مثال:

باکس 1 شامل » محمد - حسن - علی - رضا و ...

باکس 2 شامل » مهدی - حسن - علی - رضا و ...

باکس 3 شامل » سینا - حسن - علی - رضا و ...

باکس 4 شامل » محمد - حسن - علی - رضا و ...

خروجی : محمد - مهدی - سینا - حسن - علی - رضا (بدون در نظر گرفتن تکرار)

دیتا ما که کلمات توش هست توی mysqli هست. بنابراین اگر تیکه کد mysqli هم بتونه اینکارو انجام بده چه بهتر. اگر نشد میبایست هر کلمه از دیتابیس توسط php بیرون کشیده بشه و بعد عملیات روش انجام بشه. نکته مهم دیگه این هست که ما خودمون با PHP اینکارو انجام دادیم ولی یک مشکلی هست اونم اینکه کلمات مشابه پیدا میشوند اما ما میخواهیم اگر یکی از کلمات درباکس ها وجود نداشت بصورت کلی چیزی نمایش داده نشود. اما اسکریپت فعلی ما بدون در نظر گرفتن این مورد تمامی باکس های انتخابی را جستجو میکند و نتیجه را نمایش میدهد. درحالی که ما میخواهیم اینطور نباشد و اگر یکی از کلمات در باکس دیگری وجود نداشت به کلی چیزی نمایش داده نشود.

برای درک بهتر موضوع لطفا عکس ضمینه شده را ببینید.


+8500
+83647

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.