پروژه کلاسی پایتون - ساده است

برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

باسلام و وقت بخیر

پروژه خیلی ساده تر از پروژه کد 153429هست که فقط 4 جدول با فیلدهای کم دارم. باید عملیات insert و update و delete و select را روی این جداول بوسیله زبان پایتون انجام بدم. ترجیجا از کلاس ها و توابع در کنار هم استفاده شود. پروژه فورس است و نیاز فوری دارم.

مثال :RegisterStudent و جدول student هم شامل اطلاعات شخصی

خیلی فوری هست. لطفا سریعتر اطلاع بدید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

علیرضا جهانی

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

100,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز)ممتاز از 12 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 284
یک ماه پیش

Alex_75

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

330,000 تومان

امتیاز 9.60 (ممتاز)ممتاز از 22 رای
پروژه موفق : 35
رتبه: 192
یک ماه پیش
+8500
+87534

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.