تشخیص ناهنجاری سری زمانی چند متغیره

تا الان برای این درخواست 16   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک پروپوزال میخوام  و همچنین میخوام اموزشی باشه که بتونم یاد بگیرم مثلا توضیخ داده بشه یا فیلم گرفته بشه. هدف کلی این پروژه  تشخیص ناهنجاریها در یک فرایند  چند مرحله ای ساخت ادوات نیمه هادی می‌باشد.

به دنبال الگوریتمی هستم که با توجه به تعداد کمی از نمونه‌ داده‌های ابزار اسمی( نامینال تول)  ناهنجاری ها را با دقت بالا پیش بینی کند. ولی از اونجایی که داده های سری زمانی ورودی چند بعدی هستند و بنابراین رویکردی لحاط کنیم که روابط موجود بین متغیرها را نشان داده یا اندازگیری کند.هدف این است که به طورکارامدی محدوده اسمی(nominal range) پارامترهای فرآیند وعملکرد ابزار(tool operation) را از توزیع چند حالته  پارامترهای فرآیند باز خوانی کنیم.


+8500
+87534

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.