ربات اکانت گیر

برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:


سلام وقت بخیر دوستان من از کل ربات فقط قسمت دریافت اکانت رو میخوام مابقی امکانات رو خودمون اعمال میکنیم توضیح کلی : این ربات با پی اچ پی (میدلاین) قراره انجام بشه ولی اطلاعات توی دیتابیس ذخیره بشه 1. کاربر میاد داخل ربات شماره مجازی رو وارد میکنه 2. کد تایید رو میگیره 3. اگه رمز دو مرحله ای داشت اونم میگیره 4. و دخیره میکنه که بعدا میخوایم فروش ممبر بازدید و لایک انجام بدیم لطفا فقط عزیزانی که به میدلاین وارد هستن و این ربات رو طراحی کردن پیام بدن (اگه همچین رباتی طراحی کردن قبلا و کامل بدون مشکل کار میکنه که بهتر خرید میکنیم) و خواشمندم قیمت فضایی نگن دوستان چند ساعت وقتتونو نمیگیره

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

miladhm

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 9.97 (ممتاز)ممتاز از 27 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 142
پنج ماه پیش
+8500
+99218

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.