رفع اشکال شبیه ساز نت بینز netbeans

تا الان برای این درخواست 13   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با عرض سلام و خسته نباشید

بنده یک پروژه دانشجویی شبیه سازی در محیط نت بینز ، با استفاده از کتابخانه کلودسیم دارم .

این پروژه ترکیبی از الگوریتم منطق فازی و الگوریتم ازدحام ذرات هست ، که با دو الگوریتم وال و الگوریتم مورچگان مقایسه شده ، که عملکرد الگوریتم ترکیبی ( فازی و ذرات ) نسبت به دو الگوریتم وال و مورچگان ، بهتر است .

حالا مشکل اینجاست که وقتی پروژه رو اجرا می کنم ، نرم افزار نت بینز هنگ می کنه و خروجی نمیده ، و برای بسته شدن نرم افزار باید از قسمت تسک منیجر اقدام کنی .

آیا کسی می تونه مشکل این پروژه رو حل کنه ؟ و توضیح کامل در مورد نحوی اجرای پروژه بدهد ؟

فایل های پروژه را ضمیمه کردم .

با تشکر


+8500
+99230

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.