رفع باگ ها و رفع مشکل دانلود در اتصال صحیح آن به هاست دانلودی

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام  و احترام خدمت شما متخصص عزیز

سایت psd-eps.com با وردپرس طراحی شده و باگ های متعددی دارد به عنوان مثال ارور 503 بویژه در قسمت مدیریت زیاد می دهد و در حال حاضر نیاز به اتصال به کلودفلر دارد.

افزونه دکان و ووکامرس آن با دارا بودن بیش از 21 هزار محصول و چند هزار فروشنده، سفارشی سازی شده و احتیاط های لازم برای کار، بسیار نیاز است.

متاسفانه در اتصال آن به هاست دانلودی 600 گیگ دچار اشکالاتی است،

 به عنوان مثال بیش از 20 هزار فایل آپلود شده در هاست دانلودی قابل دانلود پس از خرید است.

اما متاسفانه فایل های جدیدی که توسط فروشندگان به عنوان محصول جدید آپلود می شود به هاست دانلودی منتقل نمی شود.

نکته: به خاطر اینکه هر فروشنده پس از آپلود فایلشان در سایت با مکس زیادی همراه بودند، برنامه نویس قبلی امکان انتقال فایل آپلود شده را پس از چند دقیقه از هاست اصلی به هاست دانلودی با استفاده از سفارشی سازی فراهم کرده بود که متاسفانه دچار مشکل است. البته دیگر نیازی به این افزونه نیست و انتقال عادی مد نظر است.

 در ضمن لینک های خارجی نظیر لینک دانلود پیکوفایل یا گوگل درایو دچار مشکل شده و کاربر را به آن هدایت نمی کند.

در نهایت دوست گرامی این سایت دچار مشکل است و نیاز به رسیدگی در حین فعالیت دارد، لطفا با توجه به سابقه تان اعلام نظر و قیمت بفرمایید.

با تشکر از پارسکدز


+8500
+89381

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.