پرداخت با ارز دیجیتال ترون یا تتر

تا الان برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

درود

این پروژه یک پروژه آینده دار برای هرکسی که انجام بده میتونه باشه

بنده یک دید کلی از کار این مدل اسکریپت ها میگم و بعد کاری که اسکریپت ما باید انجام بده خدمتتون میگم

همون طور که میدونید ترون مثل بیت کوین نیست که با یک حساب بی نهایت آدرس بتونید بسازید (همین بزرگ ترین چالشش هست)1. پس ما برای هر فرد یا هر فاکتور باید یک حساب جدید بسازیم و آدرس اون حساب به شخص بدیم و برای مرحله بعد 2. مثلا یک ساعت اون حساب بررسی کنیم اگر مقداری که گفته شده کاربر پرداخت کرده و اگر پرداخت شده کال بک بدیم که پرداخت شده (بقیه کارها رو اسکریپتی که هست انجام میده ، مثل ووکامرس) و از اونجایی که برای هر شخص یا فاکتور حساب جدید باید ساخته بشه 3. باید هزینه هایی که به حساب ها میاد به یک حساب اصلی انتقال داده بشه (این کل کار این مدل اسکریپت ها هست)

بنده یک اسکریپت پیدا کردم که برای ما هر تعداد بخوایم آدرس جدید می سازه که آدرسش زیر میزارم:
https://github.com/songning4/PHP-Tron-develop

البته این اسکریپت کارهای دیگه انجام میده  مثل انتقال پول هم انجام میده و....

خب تا اینجای کار میشه گفت بزرگ ترین قدم این اسکریپت که معرفی کردم برای ما بر میداره (شماره 1 و 3 بالا ،که البته برای انتقال تستی انجام ندادم)

برای شماره دو api زیادی هست که میتونیم از اون ها استفاده کنید

پس انتظار بنده این که این اسکریپت به صورت api وقتی بهش درخواست داده میشه مثلا کاربر 10 دلار میخواد پرداخت کنه و شماره فاکتور هم داده میشه در جواب این اسکریپت آدرس پرداخت مقدار ترونی یا تتری که باید واریز بشه برگشت بده (آدرس میتونید از اسکریپت بالا کمک بگیرید بسازید و یا ما خودمون 1000 تا میسازیم و به صورت txt به شما میدیم) و تا مدت مشخص (قابل تنظیم باشه) آدرس بررسی کنه که اون مقدار به اون آدرس اومده یا خیر(برای این مورد خود سایت tronscan.org به صورت api راحت خدمات میده)

حالا اگر میتونید پول ها به یک آدرس اصلی انتقال بدید که بهتر وگرنه کیف پول یا چیز دیگه ای معرفی کنید تا با پابلیک کی و پریویت کی که خود اسکریپت بالا میده بتوینم بریم داخلش و انتقال بدیم

هر سوال دیگه ای باشه بنده در خدمت هستم


+8500
+89380

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.