خلاصه کردن 4 مقاله

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 55,000 تومان

شرح پروژه:

اين مقاله براي درس شيوه ارائه است استادمون گفته از 4 تا مقاله اي که در فايل براتون فرستادم 1 مقاله به طور خلاصه تهيه کنيم البته با رعايت تمامي اصول مقاله نويسي يعني در واقع بيشتر از محتوا ، رعايت اصول مقاله نويسي مهم است موضع ما امنيت شبکه است. 3 تا مقاله رو تونستيم پيدا کنيم. و به استادمون نشون داديم و تاييد کرده و نام مقاله هارو يادداشت کرده. يعني اين 3 تا مقاله رو نميشه عوض کرد فقط يه دونه ديگه بايد پيدا کنيد. مقاله اي که پيدا ميکنيد حتما بايد يک مقاله ي معتبر و چاپ شده باشه. عين همين 3 تا مقاله. چون بايد به همراه مقاله اي که خودمون تهيه کرديم، 4 تا مقاله ي اصلي رو هم بصورت چاپ شده تحويل بديم. قبل از انجام هر کاري لطفا 1 عدد مقاله اي که پيدا کردين برام بفرستين تا تاييد کنم محتويات چکيده،مقدمه،نتيجه گيري و صفحه اول مقاله(صفحه اي که اسم ها و چکيده ..) خيلي برام مهمه. کل مقاله هم در حد 6 الي 7 صفحه باشه.حداکثر


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

صابرلطفی

کاربر عادی

کاربر عادی

55,000 تومان

امتیاز 9.03 (عالی) از 38 رای
پروژه موفق : 40
رتبه: 103883
چهار سال پیش
+8500
+40397

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.