طراحی سایت و اپلیکیشن املاک حرفه ای

تا الان برای این درخواست 40   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و احترام

جهت توسعه یک شرکت فعال در زمینه املاک و مستغلات ، نیازمند طراحی وب سایت و اپلیکیشن با گرید A ، هستیم . جهت نمونه وب سایت و اپلیکیشن مورد نظر ما ، میتونید از سایت و اپلیکیشن املاک کیلید بازدید بفرمایید . کلیه امکانات و عملکرد مد نظر در سایت و اپلیکیشن ، دقیقا از هر نظربدون استثناء ، مشابه سایت و اپلیکیشن کیلید مورد انتظار هست و در انتها ، پروژه نهایی توسط کارشناس شرکت ، با سایت و اپلیکیشن کیلید مقایسه خواهد شد و در صورت تشابه صد در صدی از هر نظر از لحاظ امکانات و عملکرد و سرعت و سیو و هر مورد دیگر ، دستمزد طراح محترم پرداخت خواهد شد .

همچنین امکان ثبت هزاران مشتری و ملک به راحتی وجود داشته باشه  و بازدید روزانه  از سایت به راحتی پشتیبانی بکنه و مشکلی براش پیش نیاد...

لطفا فقط طراحان محترم که دارای اسابقه کار و تجربه لازم می باشند ، پیشنهاد دهند ..  لطفا افراد واسطه پیشنهادی ثبت نکنند.

با تشکر

توجه مهم : لطفا فقط اشخاص حقیقی و حقوقی محترمی که قادر هستند هم طراحی سایت و هم طراحی اپلیکیشن اندروید و ios انجام بدند ، لطفا پیشنهاد بدند . مبلغ پیشنهاد بنا به رزومه و نمونه کار پیشنهاد دهنده ، قابل تغییر میباشد .


+8500
+89374

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.