چگونگی محاسبات انتگرال تلفات هسته ترانسفورماتور تکفاز

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام . یک پایان نامه دارم که فقط قسمت تحقیقاتیش مونده که موضوعش توی عنوان پروژه ذکر کردم . در واقع بایستی به چگونگی و نحوه ی محاسبه انتگرالی که تلفات از روی آن بدست میاد بپردازیم. و چون منابع فارسی خیلی محدودن بایستی با ترجمه مقاله و منابع خارجی پیش رفت. و چون مقاله تخصصی هست بایستی حتما رشتتون برق قدرت باشه البته مقداری که میخام فعلا بین 10 تا 15 صفحس کلا. فقط فصل سوم پروژه رو باید تکمیل کنم این ده پونزده صفحه رو برای فصل سوم میخام که توی فایل ضمیمه گذاشتم. پروژه فوری هست ممنون. 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سارا_ش

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 9.54 (ممتاز)ممتاز از 4 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 1141
بیست و شش روز پیش
+8500
+89374

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.