پروژه شبيه سازي يه مساله ساده مدار در نرم افزار (matlab يا psim يا pspice يا pscad) چون کار ساده اي هستش قيمت منصفانه بديد. با تشکر و سپاس

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام پروژه شامل دو تا سوال در فايل پيوسته که براي هر دو سوال جوابشون رو نوشتم .فقط ميخوام توسط يکي از نرم آفزارهاي بالا شبيه سازي بکنم.دستتون رو ميبوسه

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کدنويس متلب

کاربر عادی

کاربر عادی

120,000 تومان

امتیاز 8.65 (عالی) از 30 رای
پروژه موفق : 34
رتبه: 91712
چهار سال پیش

Akhtar-Electronic

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

25,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز) از 71 رای
پروژه موفق : 77
رتبه: 24
چهار سال پیش
+8500
+38416

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.