درخواست کشیدن نقاشی برای کتاب (2)

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:


سلام.
به فردی دارای تخصص متوسط تا حرفه ای برای کشیدن نقاشی سکانس های مختلف برای کتاب داستان نیاز داریم. نیازی به رنگ آمیزی نقاشی نیست. فقط ما موضوع هر سکانس رو میگیم و همچنین ایده کلی هم میدیم که مثلاً محیط نقاشی به شکل باشه و کاراکترها کجا باشن. سکانس ها هم زیاد پیچیده نیست. لطفاً پیشنهادهای خودتون رو برای ما ارسال کنید. اگه یه نمونه نقاشی که خودتون کشیدید هم ضمیمه کنید، خیلی بهتره.
سپاس.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سارا_ش

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 9.77 (ممتاز)ممتاز از 8 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 816
یک ماه پیش
+8500
+93345

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.