کندل فول بادی

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 350,000 تومان

شرح پروژه:


در هر تایم فریمی یک کندل فول بادی (حداقل۹۰٪ بادی و مابقی مجموع شادو دو طرف ) که اندازه بادی آن از ۱۰۰ تا ۳۰۰ درصد atr تعداد x کندل قبلش باشد بوجود آمد (درصد قابل تنظیم باشد)، با برگشت x درصد به داخل کندل فول بادی، بر اساس نوع کندل صعودی پوزیشن خرید و نزولی پوزیشن فروش باز کند. حد ضرر x درصد بالای کندل فول بادی نزولی یا زیر کندل فول بادی صعودی باشد. حد سود x درصد (بین ۱ تا ۵۰۰ درصد) کندل فول بادی.

اگر در حین یک معامله باز در همان نماد موقعیت مشابه پیدا شد یک پوزیشن جدید باز کند حتی اگر عکس پوزیشن قبل باشد.

سایر توضیحات:

برا متاتریدر ۴

اعتبار برگشت  فقط در کندل بعدی هست

پوزیشنها هم فقط با استاپ و تی پی بسته می شوند

روی هر نمادی اجرا بشه فرقی نمیکنه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

_ امیر

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

350,000 تومان

امتیاز 9.90 (ممتاز)ممتاز از 17 رای
پروژه موفق : 26
رتبه: 208
یک ماه پیش
+8500
+93161

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.