کار بهینه سازی با متلب 6862

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من برای پایان نامه خودم که با موضوع " مدلسازی چند هدفه مبتنی برریسک تخصیص بهینه منابع آب در بحران خشکسالی برای حوضه آبریز کارون بزرگ"  هست نیاز به کمک داشتم .

ببینین من قرار هست این مدلسازی رو با ترکیب دو روش الگوریتم ازدحام ذرات چند هدفه (MOPSO) و روش تصمیم گیری چند معیاره TOPSIS انجام بدم.

برای بهینه سازی چند هدفه از کد آماده متلب که موجود هست استفاده میکنم

برای تعریف این توابع هدف به صورت ام فایل داخل این کد آماده مشکل دارم و میخوام بعد از تعریف توابع هدفم خروجی از متلب بگیرم

این مجموعه کدهای مرتبط با بهینه سازی چند هدفه ازدحام ذرات یا همون MOPSO هست که فرستادم 👆

⁩: این سه تا عکسی هم که فرستادم مربوط به توابع هدف و قیود خودم هست

: در واقع اون دو صفحه ای که تیترش هایلایت شده تابع هدف اول و دوم هستن و مابقی توضیحات مربوط به قیود و محدودیت ها که خب داخل کد متلب تعریف شده

 ما فقط باید توابع هدف رو تو یه ام فایل جداگانه داخل مسیر کد متلب چند هدفه تعریف بکنیم که اجرا بشه و خروجی بده

 بعد از تولید داده های جبهه پارتو اونها رو با جواب های ایده آل و ضد ایده آل TOPSIS مقایسه میکنم و جواب های نهایی به دست میاد و در مرحله ی آخر جواب ها با مقادیر داده های واقعی مقایسه میشن


+8500
+92864

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.