کدنويسي درگاه بازپرداخت براي اسکريپت

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

بنده يک اسکريپت دارم که ميخوام درگاه بازپرداخت روش کد نويسي بشه شما ميتونيد يا درگاه جديد ايجاد کنيد يا اينکه به جاي کد هاي درگاه هاي قبلي کد بازپرداخت رو جايگزين کنيد. درگاه بازپرداخت قبلا براش نوشته شده ولي الان مشکل اتصال داره.شما ميتونيد همون رو درست کنيد يا اينکه يک کد جديد براش بنويسيد شارژ ايران هم نحوه اتصالش به وب سرويس از طريق مرچند آي دي اختصاصي هست که ميدن و جهت آشنايي با بازپرداخت و کد هاش ميتونيد به سايت زير مراجعه کنيد : bazpardakht.com خب فايل هايي که مربوط به درگاه ميشه و بايد کدينگ کنيد هم ضميمه کردم که يک نگاهي بندازيد دوستاني که واقعا ميتونن پيشنهاد قيمت بدن چون فوري نياز دارم


زیرساخت:
php,bazpardakht


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 132
پنج سال پیش
+8500
+63040

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.