ساخت فرم ثبت نام + وصل شدن به درگاه

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 110,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام من يه فرم ثبت نام مي خوام با اين امکانات : نام تيم: استان: شهر: انتخاب بخش دانشجويي و دانش آموزي بعد ميره مرحله بعد. براي دانشجويي از هر نفر : نام و نام خانوادگي: شماره همراه: رشته تحصيلي: نام دانشگاه: ضميمه عکس: اين بخش تکرار ميشه. براي بخش دانش آموزي به جاي 4 نفر 5 نفر ميشه. فقط يه جا بايد رزرو غذا و اسکان داشته باشه و مبلغ جعه بشه و وصل بشه به درگاه سامان کيش. تمامي اين اطلاعات بايد تو يه قسمت مديريت ذخيره بشه و تراکنش ها موفق و يا کنسل مشخص باشه و پس از ثبت نام نهايي پيامک بره به ثبت نام کنندگان. باتشکر

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

110,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 103
پنج سال پیش

نامشخص نامشخص

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 8.19 (بسیار خوب) از 34 رای
پروژه موفق : 30
رتبه: 161464
پنج سال پیش

badboy21

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

160,000 تومان

امتیاز 9.81 (ممتاز) از 130 رای
پروژه موفق : 151
رتبه: 69
پنج سال پیش
+8500
+54476

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.