ساخت يک برنامه آندروييد کاربردي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام يک برنامه آندروييد ميخام که با اجراي اين برنامه ، يک برنامه ديگه اي رو نصب کنه (اگر نصب نبود ) بعد اون رو اجرا کنه داخل اين برنامه يه سري بازي يا برنامه هست که ميخام به صورت خودکار يکي يکي دانلودشون کنه و هر کدوم رو دانلود کرد بعد بر روي گوشي نصبشون کنه (به صورت خودکار ) و بعد از نصب به مدت زمان خاصي اجراشون کنه و بعد ببندتش و اون برنامه رو حذف کنه (همه اين کار ها به صورت خودکار باشه ) ميخام کاربر کمترين نقش رو داشته باشه و کارها اتوماتيک باشه بعد دوباره هر بار کاربر برنامه رو اجرا کرد اگر در برنامه اي که گفتم (که برنامه خارجي هست ) برنامه يا بازي جديد جهت نصب اومده بود دوباره دانلود کنه و نصب کنه (عمليات بالا ) مدت زمان و قيمت رو بديد فضايي قيمت نديد خواهشا قيمت به همراه سورس و قيمت بدون سورس رو بگيد با تشکر اين برنامه انحصاري براي ما هست و هيچ جاي ديگه نبايد استفاده بشه

+8500
+41094

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.