ترجمه و آناليز يک مقاله

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام يک مقاله دارم که ميخواهم بررسي و آناليز شود. اهداف، روند کلي کار و ايده و معماري ارائه شده در آن بيان شود. قسمت abstract و Conclusion and future work به طور کامل ترجمه شود به صورت روان و ساده. ترجمه باقي قسمت ها را نميخواهم ولي ميخواهم کاري که در اين مقاله انجام شده، نتيجه گيري و نواقص و کارهاي آينده اش را در 1 صفحه به زبان ساده توضيح دهيد (ترجمه نه؛ فقط چيزي که از متن متوجه ميشويد يادداشت کنيد). در مورد شکل هايي که لازم است، يک توضيح اجمالي داده شود. با تشکر


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

50,000 تومان

امتیاز 4.67 (متوسط) از 5 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 110869
پنج سال پیش

066

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 110299
پنج سال پیش

asadi4444

کاربر عادی

کاربر عادی

25,000 تومان

امتیاز 9.52 (ممتاز) از 220 رای
پروژه موفق : 253
رتبه: 60
پنج سال پیش

Mr.Miri

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 8.85 (عالی) از 24 رای
پروژه موفق : 28
رتبه: 110145
پنج سال پیش
+8500
+45192

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.