پلاگين درگاه پي لاين براي nopcommerce

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

من يک سايت فروش کالا مبتني به nopcommerce راه‌اندازي کرده‌ام. مي‌خواهم درگاه پرداخت payline را به شکل پلاگين براي Nopcommerce v 3.05 داشته باشم تا علاوه بر سايت فعلي بتوانم براي سايتهاي بعدي هم از آن استفاده کنم. بنابرين پلاگين بايد به شکلي باشد که بتوانم بعداً با تغيير پارامترهايي که براي راه‌اندازي درگاه لازم است(پارامترهايي که در راهنماي پيلاين نيازست)بتوانم در سايتهاي ديگرم استفاده کنم. Nopcommerce مبتني به asp.net mvc و open source است. در حال حاضر روي آخرين ورژن آن کار مي‌کنم. در صورت ارتقاء نسخه اگر نياز به تغيير پلاگين بود ميتوانيم همکاري را ادامه دهيم.


زیرساخت:
.net 4.0 ,ويا 4.5 . براي توسعه روي IIS Server و ديتابيس مجزا روي sql server 2012


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 132
پنج سال پیش
+8500
+63043

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.