سيستم پيام

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 260,000 تومان

شرح پروژه:

يک سيستم پيامکي که به مناسبت هاي مختلف پيام ارسال کند يک بانک کارمندان داريم که ميخواهيم به مناسبت هاي مختلف (ازدواج، تولد اولاد، تولد خود شخص و ...) براشون پيامک ارسال بشه جدول کارمندان + تاريخ هاي مهم که براساس آنها پيامک ارسال ميشه را هم خودمون ميسازيميک جدول هم براي وابستگاه کارمند(فرزند، همسر و ...) + تاريخ هاي مهم مثل جدول خود کارمندان يک جدول براي الگوي پيامها که هر مناسبتي الگوي خاص خودش را دارد و بتونيم توش الگو تعريف کنيم يک جدول هم براي تنظيمات که چه پيامي در چه تاريخي و با چه الگويي ارسال شود 1. فهرستي از کارمندان نمايش بده و مثلا در کليک راست يا يک دکمه، گزينه‌هاي نمايش تاريخ‌هاي مهم کارمند/ نمايش اطلاعات وابستگان و نمايش تاريخ‌هاي مهم وابستگان داشته باش. يه دکمه هم بذاريد که بشه با کليک راست پيام مستقيم و سريع براي مناسبت انتخاب شده بفرستيم. 2. قالب پيام بصورت متن ثابت/ نام و نام خانوادگي کارمند/ نام و نام خانوادگي وابسته/ عنوان نسبت/ عنوان مناسبت/ جنسيت کارمند/ جنسيت وابسته/ تاريخ مناسبت .... قالب پيام بر اساس tbl_ImportantDateType تعريف گردد. 3. فکر ميکنم تو تنظيمات، ساعتي را براي شروع و پايان ارسال پيام مشخص کنيد (مثلا 8 الي 16) که تو اون بازه هر يک ساعت بررسي کنه و مناسبتهايي که تشخيص ميده را تو صف ارسال قرار بده که حالا مديريت اون صف بحث مجزا است که حتما براش برنامه داريد. فقط بايد يه فلگ داشته باشيم که مناسبت تکراري نفرستيم... اسکريپت پايگاه داده به همراه تمام viewها به پيوست مي باشد که فعلا هم داده اي ندارد و بعدا پر مي شود


زیرساخت:
c# و SQL Server


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

AhwazSoft

کاربر عادی

کاربر عادی

400,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 172 رای
پروژه موفق : 258
رتبه: 74
پنج سال پیش

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

260,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 132
پنج سال پیش

عرفان ابراهیمی

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.83 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 39
رتبه: 182
پنج سال پیش
+8500
+63337

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.