ساخت یک اندیکاتور ساده

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:


سلام . من یک اندیکاتور میخواستم که وقتی 2 تا ساعت و دقیقه براش تعیین میکنیم ، بالاترین و پایین ترین قیمت بازار رو در نظر بگیره و 2 تا خط ( بالا و پایین ) بندازه روی نمودار . خودم یه دونه شبیه اش رو دارم اما تخصصی برای این کار نیست و از طرفی نمیدونم چرا وقتی تعداد زیادی ساعت و دقیقه روی چارت های مختلف طراحی میکنم سرعت کامپیوتر خیلی خیلی کم میشه به طوری که اصلا دیگه نمیشه بین چارت ها جا به جا شد !!

یه نکته دیگه هم که این اندیکاتور داره ( جدا از مشخص کردن بالاترین و پایین ترین نقطه بازار بین اون 2 ساعت و دقیقه ) داشتن تعیین رنگ برای خط های مورد نظر عه ...

فایل مشابه ضمیمه می شود .

(یک عکس هم از نمودار برای وقتی که 2 تا ساعت از بین x تا y مشخص میکنیم . که البته فک کنم شما خودتون استاد باشید و بتونید حداقل اندیکاتور ضمیمه شده رو یک بار روی چارت راه اندازی کنید و متوجه چیزی که میخوام بشید .


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهدی صفری Forex_MT4

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.94 (ممتاز)ممتاز از 144 رای
پروژه موفق : 176
رتبه: 8
نه روز پیش

Mehrab1991

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

400,000 تومان

امتیاز 9.78 (ممتاز)ممتاز از 3 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 323
یازده روز پیش
+8500
+93151

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.