ویرایش اکسپرت

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 200,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

من یک اکسپرت دارم که میخواهم ویرایش شود و نحوه معامله زدن و قرار دادن tp  و sl را به صورت معکوس آنچه که هست انجام دهد، درسفارش های sell stop، معامله را تبدیل به buy limit کند و در سفارش های buy stop، معامله را به صورت sell limit باز کند.  سفارش های buy و sell را هم برعکس کند. در همه معاملات جای tp و sl را نیز عوض کند.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Cadillac

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

200,000 تومان

امتیاز 9.73 (ممتاز)ممتاز از 17 رای
پروژه موفق : 20
رتبه: 364
شش روز پیش

کاربر106717

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 5191
هفت روز پیش

Mehrab1991

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

400,000 تومان

امتیاز 9.78 (ممتاز)ممتاز از 3 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 321
هفت روز پیش
+8500
+92868

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.