ربات اکانت گیر آمریکا

تا الان برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

توضیحات کامل کامل دادم پایین ، توضیحات خاصی نیست اکانت گیر دیگه اکانت گیره !!! فقط خواستم برای کسانی که کار نکردن واضح باشه. 

ربات اکانت گیر آمریکا میخوام که به ترتیب : 

اکانت رو بگیره ، کد حروفی بگیره و apiهش بسازه ، بعد کد عددی بگیره ، رمز دوم هم خواست بگیره ، وارد اکانت که شد درجا رمز دوم رو عوض کنه به عدد مورد نظر من، تعداد نشست های فعال رو چک کنه و 

بگه ❗️ جهت تایید اکانت لطفا از اکانت خارج شوید

👇🏻 سپس به ربات برگشته و از دکمه زیر استفاده کنید . 

چنانچه تک نشست شد بهش امتیاز اکانت مربوطه رو بده ولی تا وقتی خارج نشد و تک نشست نشد نده . 

برای دادن اکانت ها به من دوباره همین کار ها رو انجام بده 

شماره رو بفرسته ، کد حرفی بفرسته ، کد عددی بفرسته، رمز دوم بفرسته ، در آخر بتونم تایید کنم از اکانت خارج بشه یا نه بازم بمونه برام . 

نمونه ربات که الان در حال حاضر کار می‌کنه 

@Receiveacc_bot


+8500
+92864

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.