طراحی بافت هایی با ارزش تاریخی و ارتقای کیفیت منظر شهری (نمونه موردی:بافت تاریخی عودلاجان،امامزاده یحیی)

برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 400,000 تومان

شرح پروژه:


با سلام

این عنوان پایان نامه هست، برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه لطفا قیمت بگید. البته پروپوزال ناقص نوشته شده است. پایان نامه خودم نیست،سوالی هم دارین بگید از ایشان بپرسم. فرصتم هم تا اخر ترم بعد است.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

طهرانی ۷۴_۷۶

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

400,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز)ممتاز از 42 رای
پروژه موفق : 76
رتبه: 117
یک ماه پیش

6,500,000 تومان

امتیاز 8.76 (عالی)عالی از 88 رای
پروژه موفق : 87
رتبه: 1824
یک ماه پیش
+8500
+99252

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.