تابلوی طراحی آقای استروالدر

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 560,000 تومان

شرح پروژه:


سلام  شرح تکلیف :

با سلام

https://www.merama.io/

برای انجام پروژه میان ترم برای هر فرد کسب و کاری در نظر گرفته شده است که در درسنامه فهرست آن را می توانید مشاهده نمایید.

هر فرد موظف است تا با بررسی وب سایت کسب و کار و حیطه فعالیت آن کسب و کار گزارشی (فایل ورد پیوست شده) از 9 جزء سازنده کسب و کار، مطابق دیدگاه تابلوی طراحی آقای استروالدر تهیه نماید.

در ابتدا حدود 2-3 صفحه در خصوص کسب و کار توضیح دهید و سپس هر کدام از 9 مولفه را در 1 پاراگراف توضیح داده و شرح دهید که در کسب و کار مشخص شده به چه صورتی است. (از ذکر موردی پرهیز نمایید.)

همچنین فایل اکسل دیگری نیز به پیوست ارسال شده است که هر فرد برای کسب و کاری که مورد بررسی قرار می دهد باید جدول اکسل مربوطه را نیز تکمیل نماید.

توجه: قبل از انجام پروژه میان ترم محتواي بخش درسی مرتبط را مطالعه فرمایید. (بخش توضیحات تابلوی طراحی آقای استروالدر را حتماً مطالعه فرمایید)

فایل ورد به همراه فایل اکسل کامل شده rar یا zip نمایید و فقط 1 فایل در سیستم آپلود نمایید.

فایل اکسل دارای 12 تب یا sheet می باشد که هر 12 مورد بایستی تکمیل گردد. Sheet اول راهنمای تکمیل فایل اکسل است.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

mohammad-r

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

560,000 تومان

امتیاز 9.54 (ممتاز)ممتاز از 40 رای
پروژه موفق : 57
رتبه: 290
یک ماه پیش
+8500
+98319

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.