وبسیات و اپ درخواست وانت، کامیون و تریلی آنلاین ( حمل بار- شبه به سرویس اسنپ)

تا الان برای این درخواست 11   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


نیاز به مدیریت تحت وب، وبسایت، اپ اندروید و iOS برای پروسه درخواست حمل بار و باربری دقیقا مشابه سرویس های مشابه دیگر می باشد.

اسامی برخی از نمونه های مشابه داخلی جهت بررسی امکانات به شرح زیر می باشد:

  • برنامه ترابرنت
  • سرویس اوبار
  • سرویس و برنامه باریار
  • سرویس آسان بار
  • برنامه بارکو

توجه داشته باشید که پشتیبانی یکساله کل سیستم و همچنین نصب و راه اندازی و پیاده سازی بر روی سرور و همچنین پیکر بندی سرور و تمامی لایزنس های مودر نیاز برای iOS ,و اندروید مد نظر قرار گیرد و هزینه پیشنهادی باید شامل همه این موارد باشد.

در صورت داشتن سورس کد آماده و قابل اجرا نیز میتوانید پیشنهاد خود را اعلام نمایید.


+8500
+98318

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.