ارسال پیام مشخص به شماره موبایل مشخص به همراه یک عکس بصورت اتوماتیک

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


بنده یک هاست در اختیار دارم که بر روی آن یک دیتا بیس قرار دارد.

یک جدول در این این دیتا بیس هست که دارای رکوردهای شماره موبایل، متن ارسالی وurl یک تصویر است.که بصورت مداوم و هر 20 دقیقه یکبار، رکورد یا رکوردهای جدیدی به آن اضافه میشود.

لازم است برنامه ائی به زبان جاوا بر روی کامپیوتر(و بعدا بر روی سرور)  در حال اجرا باشد که بصورت مداوم(هر 10 دقیقه یکبار) محتویات این جدول را بخواند و در صورتیکه رکورد یا رکوردها ی جدیدی به آن اضافه شده بود، متن مورد نظر که در فیلد متن قرار دارد به همراه عکس مورد نظر که url ان که یکی از فیلدهای این جدول می باشد، به شماره موبایل ثبت شده در آن رکورد از طریق واتساپ فرستاده شود.

عملیات ارسال عکس و متن باید از ساعت 9 صبح تا 9 شب انجام شود تا مزاحمتی برای مخاطبینی که پیام برای آنها ارسال میشود، بوجود نیاد.

بعد از اطمینان از ذرستی انجام کار برنامه نوشته شده باید به سرور منتقل گردد تا بصورت دائم در حال اجرا باشد.


+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.