ارایه پاورپوینت از دو فایل pdf ضمیمه شده درس آناتومی

برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 140,000 تومان

شرح پروژه:


پاورپوینت مختصر مفید و چکیده از دو فایل ضمیمه شده آناتومی .تاکید که پاورپوینت هم به همان زبان انگلیسی باید ارایه شود  شکلها متناسب با موضوع از سایت (kenhub) Learn human anatomy the fastest, most engaging and guided way @Kenhub) اورده شود و محتوی pdfبه ادبیاتی دیگر و به صورت خلاصه و چکیده اورده شود. برای متن ها هم از خود متن pdf و با استفاده از این سایت (quillbot) Access denied | quillbot.com used Cloudflare to restrict access میتوانید محتوی pdf ضمیمه شده را به ادبیات دیگر برگردانید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Engineer-

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

140,000 تومان

امتیاز 9.86 (ممتاز)ممتاز از 170 رای
پروژه موفق : 264
رتبه: 181
یک ماه پیش

Soma95R

کاربر عادی

کاربر عادی

400,000 تومان

امتیاز 9.72 (ممتاز)ممتاز از 63 رای
پروژه موفق : 102
رتبه: 289
یک ماه پیش

کاربر609

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

440,000 تومان

امتیاز 9.58 (ممتاز)ممتاز از 112 رای
پروژه موفق : 175
رتبه: 168
یک ماه پیش

milad_vaa

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 9.98 (ممتاز)ممتاز از 8 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 659
یک ماه پیش
+8500
+98316

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.