پرو تئوس و برنامه نویسی ساده BASCOM-AVR

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 40,000 تومان

شرح پروژه:


سلام

هشت LED  داریم که از یک سمت به زمین متصل شده اند و از سمت دیگر به میکرو کنترلر  ATMEGA16 ، برنامه ای  در محیط بیس کام BASCOM-AVR( ورژن 1.11.9.8)  بنویسید که در ابتدا LED متصل به پایه PA0 روشن باشد و سایر LED ها خاموش باشند در لحظه بعدی LED متصل به پایه PA1 روشن باشد و سایر LED ها خاموش باشند سپس در لحظه بعد  LED متصل به پایه ی PA2 روشن باشد و سایر  LED ها خاموش باشند به همین ترتیب تا به LED  آخر برسد بعد از اینکه به PA7 رسید LED روشن برگردد سر جای خودش، و این حرکت رقص نور همین طور ادامه داشته باشد. بطوریکه در هر لحظه فقط و فقط یک  LED روشن باشد.

راهنمایی های  داده شده توسط استادم :

از دستورات گفته شده در این جلسه استفاده کنید (این دستورات به صورت زیر بودند لطفا از دستور دیگری به غیر این دستورات استفاده نشود)

set              reset                  waitms                toggle                  dim               for                   Rotate                        عدد دهی به پورت             

 البته خودم حدس میزنم که از rotate  باید استفاده بشه ( چون استادم گفت که  بیت های چرخش یافته که از یک سمت پورت خارج می شوند از طرف دیگر وارد پورت می شوند

 فقط و فقط از میکرو کنترلر ATMEGA16 استفاده شود.

اگر led ها رنگارنگ و دایره ای باشند رقص نور زیبا و قشنگی ایجاد خواهد شد.

سخت افزار رسم شده در پروتئوس را برای شما میفرستم و من فقط از شما می خواهم که لطفا برنامه آن را فقط و فقط در محیط بیس کام BASCOM-AVR( ورژن 1.11.9.8)  بنویسید  و برای امتحان درستی برنامه آنرا  بر روی میکرو کنترلر بارگذاری کنید (با دبل کلیک روی میکروکنترلر ) و اجرا کنید  و تصویری از اجرای آن را هم لطفا بفرستید

مهلت تا فردا صبح  ساعت 9

قیمت  40 هزار تومان + پاداش در صورت انجام درست و تایید استادم انشالله

با تشکر بسیار فراوان


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

برق

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

40,000 تومان

امتیاز 9.78 (ممتاز)ممتاز از 263 رای
پروژه موفق : 408
رتبه: 74
یک ماه پیش

vrh

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز)ممتاز از 5 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 648
یک ماه پیش
+8500
+98316

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.