ترجمه تخصصي مديريت صنعتي 18صفحه ( تاآخر هف

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ترجمه نهايتا تا آخر روز پنجشنبه (ساعت 18 عصر) مهلت تحويل دارد و در صورتي که بعد از اين زمان آماده شود فاقد اعتبار خواهد بود) تمامي بخش ها ترجمه بشه. (مثلا جداول + توضيحاتش + عنوان جداول) ترجمه کاملاً تخصصي انجام شود و اصطلاحات مروبط به رشته مربوطه به صورت تخصصي همان رشته ترجمه شود. به هيچ وجه ترجمه هاي ماشيني و نرم افزاري پذيرفته نمي شود. پس از پايان ترجمه لطفا بازبيني صورت گرفته و اشکالات گرامري و ترجمه رفع گردد. ترجمه تايپ شده و متناسب با قواعد نگارشي و چهارچوب هاي استاندارد صفحه بندي و تنظيم شود. در صورتي که اسامي به فارسي نوشته مي شوند در پارورقي اسامي انگليسي آن ها نوشته شود در صورت وجود شکل ها ، نمودار ها و فرمول ها در متن اصلي ؛ تمامي آن ها به صورت اسکن و يا کپي از فايل اصلي وارد فايل ترجمه شوند و توضيحات و متون آن ها ترجمه شوند. در صورت وجود جداول درون فايل اصلي ؛ عين هم جداول در فايل وورد رسم شود و متون داخل جداول ترجمه شوند. ترجمه تا زمان اعلام شده اعتبار دارد و در صورت ارسال فايل پس از زمان اعلام شده پذيرفته نمي شود. با تشکر مديريت دارالترجمه پارسه


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

بینگو ایرانی

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 9.26 (عالی) از 32 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 99330
چهار سال پیش

ali-990

کاربر عادی

کاربر عادی

98,000 تومان

امتیاز 8.93 (عالی) از 16 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 97617
چهار سال پیش

زهرا-993

کاربر عادی

کاربر عادی

47,000 تومان

امتیاز 8.00 (بسیار خوب) از 4 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 97443
چهار سال پیش

سيما66

کاربر عادی

کاربر عادی

75,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 237 رای
پروژه موفق : 466
رتبه: 18
چهار سال پیش

محمدي 01

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 5.00 (متوسط) از 11 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 105331
چهار سال پیش
+8500
+41192

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.