اتصال متاتریدر 4 به پایتون و یادگیری عمیق آن بوسیله پایتون

تا الان برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام 

من یک استراژی با 4 اندیکاتور بر روی متاتریدر 4 دارم . میخواهم با اتصال متاتریدر4 به پایتون و با استفاده از کتابخانه های یادگیری عمیق بر روی پایتون  :

1-ابتدا دیتای تمام اندیکاتورها از متاتریدر برای پایتون انتقال داده شود یا در دسترس قرار گیرد.

2-پایتون با استفاده از کتابخانه های موجود الگوریتم ها را تجزیه و تحلیل و فراگیری کند .(سورس کد تمام اندیکاتورها موجود است و در صورت نیاز میتوان از آنها استفاده نمود ) .

3- پس از تجزیه و تحلیل و یادگیری و ایجاد الگوریتم بهینه شده برای ترید این الگوریتم در متاتریدر4 نمایش یا استفاده گردد . 


+8500
+138570

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.