پژوهش اعتياد به اينترنت

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

مساله پژوهش حاضر بررسي اثرات سوء وابستگي به اينترنت و گوشي همراه مي باشد. بدين منظور، به طور تصادفي تعداد 100 تن از دانش آموزان دختر شهر کرمانشاه انتخاب مي شوندو به کمک ابزارهاي پژوهش مانند پرسشنامه هاي سلامت روان گلدبرگ، مهارت هاي اجتماعي و اعتياد به اينترنت كيمبرلي يانگ که در اختيار کاربران قرار ميگيرد و تجزيه تحليل پرسش نامه ها به ارائه روش هايي جهت تشخيص و ترک وابستگي به اينترنت و گوشي همراه خواهيم پرداخت. بيشتر قسمت تجزيه تحليل پرسش نامه ها مد نظر اينجانب ميباشد که براي تجزيه و تحليل آماري داده ها از نرم افزار آماري Spss 20 و آزمون ضريب همبستگي پيرسون استفاده شود. نتايج تجزيه و تحليل آماري اطلاعات بايد نشان دهد که اعتياد به اينترنت به عنوان يک مقوله آسيب پذير وجود دارد.بايد ثابت کنيم بين اعتياد به اينترنت و فاکتورهاي اختلال در کارکرد اجتماعي، اضطراب و افسردگي رابطه معني دار و مثبت وجود داردو همچنين بررسي کنيم بين اعتياد به اينترنت و علائم جسماني رابطه معنا داري وجود دارد يا خير. بنابراين، نتيجه بگيريم که آيا سلامت روان مي تواند تحت تاثير اعتياد به اينترنت قرار گيرد و در مواردي که اختلالاتي در سلامت روان افراد وجود دارد، براي مداوا و يا اصلاح آن مي توان علاوه بر ساير عوامل تاثيرگذار به ميزان اعتياد به اينترنت فرد نيز توجه نمودو راه کارهايي براي حل اين مسئله ارائه داد


زیرساخت:
spss20


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

150,000 تومان

امتیاز 9.33 (عالی) از 18 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 91639
چهار سال پیش
+8500
+38379

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.