API قیمت برای ارزهای دیجیتال

برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


یه بات تلگرام میخوام (یا سایت) که قیمت دوتا سایت نوبیتکس و والکس (بعلاوه قیمت تتر ارزپایا /تبدیل/ اکسچینو/ ارزپایا /تترلند/ ابان تتر/بیت ایمن/فینیکس)قیمت خرید و قیمت فروش هر ارز و این قیمت را تقسیم به قیمت اون ارز در بایننس کنه و قیمت ها را sort کند هم برای خرید هم برای فروش در یک جدول دوتایی (خرید و فروش) البته سایتایی دیگه قیمت تتر کافی است. مثلا یه جدولی مثل زیر که هر لحظه تغییر کند:
ارز                             قیمت خرید                                                                              قیمت فروش

اتریوم(نوبیتکس)                28380                                                  شیبا(والکس)               28520

بیت(والکس)                      28390                                                   تتر(رمزینکس)             28440

دوج(نوبیتکس)                   28412                                                شیبا(والکس)                 28430

بیت(والکس)                      28390                                                 ترون(نوبیتکس)             28370

برای همه ارزها همین تکرار شود و به ترتیب sort شود. مثلا بالا جدول سمت راست برای خرید ما دومی برای فروش ماست عدد اولی از تقسیم 91500000 که قیمت فروش هست بر 3224 که قیمت بایننس هست ایجاد شده است و به همین منوال برای بقیه ...(برای نوبیتکس و والکس همه ارزها و برای رمزینکس و آبان تتر و تبدیل و اکسچینو و تترلند و ارزپایا قیمت تتر کافی است بقیه لازم نیست)


+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.