ترجمه و تهیه پاورپوینت از 25 صفحه کتاب

برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 220,000 تومان

شرح پروژه:


سلام

یه پروژه به صورت ارائه پاورپوینت دارم که میخوام 26 صفحه از کتاب رو بخونید و حدود نیم ساعت ارائه به همراه پاورپوینت تهیه کنید. موضوع کتاب مباحث کوانتومی هست و نیاز به آشنایی کلی با کوانتوم داره. پس در کل یه فایل پاورپوینت میخوام و مطالبی که باید روی هر اسلاید ارائه بدم هم تو یه ورد جدا نوشته بشه که این مطالب میتونه ترجمه همون متن کتاب باشه و به خود شما بستگی داره.

ممنون از وقتی که گذاشتید.

فصل 12 این کتاب تا پایان بخش 12.3.3.1 که فایل 26 صفحه رو واستون گذاشتم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

220,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز)ممتاز از 5 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 955
هفت ساعت پیش

300,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 6670
چهار روز پیش
+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.