گزارش فنی مقاله به همراه ایده

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 500,000 تومان

شرح پروژه:


در این پروژه یک مقاله پیرامون یک موضوع انتخاب شده و مقاله منتخب بصورت دقیق و عمیق به همراه یک گزارش باید ارائه  شود. بخش هایی ار آن را می توان با یک ایده جایگزین کرد....
خوب فایل اول : مقاله بیس

فایل دوم : تشریح کاری که به عنوان ایده میخوام بعد از تهیه گزارش فنی به کار اضافه بشه

فایل سوم : تشریح کامل ایده پیشنهادی 
به صورت کلی کار اینه : نوشتن گزارش فنی  + قسمتی از مقاله بعد از درک آن ، با روش پیشنهادی جایگزین بشه در حدی که بتوان یک آزمایش یا ایده ازش استتنتاج کرد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

fereshteh69

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

500,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز)ممتاز از 39 رای
پروژه موفق : 55
رتبه: 317
سه ماه پیش
+8500
+108002

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.