سفارشی سازی وردپرس

تا الان برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام نیاز به تنظیم (یا نوشتن افزونه) بخش قیمت گذاری محصولات در وب سایت وردپرس دارم توضیحاتش را کامل مینویسم، اگر سوالی بود در خدمتم وبسایت ما محل فروش یه سری کالاهایی هستن که بنا به سفارش تولید میشن ما بیش از 4000 تا طرح داریم برای تولید هر طرح ما 4 متریال داریم که به نام های A-B-C-D هستن و هر متریال ما یه تعداد ضخامت های خاص داره مثلا 5 ضخامت در هر متریال، که به نام های 1-2-3-4-5 هستن، 1 بزرگترین و 5 کوچکترین هست در مجموع ما 20 حالت از متغیر متریال و ضخامت را داریم، که برای قیمت گذاری هر کدوم از این 20 حالت به ازای هر سانتیمتر مربع یه قیمت مبنا داریم. به فرض سایز 2 ما 50در70 هست، قیمت مبنای متریال A با سایز 2 هست عددی به فرض 20 حالا قیمت هر یک از طرح های من با متریال A و سایز 2 اینطور حساب میشه که قیمت مبنا ضربدر مساحت طرح 50x70x20=70000 تومن تمام اعداد و ارقام بخش بالا یک مثال کامل بود. حالا من یه افزونه یا تنظیم برای بخش قیمت گذاریم نیاز دارم، که بتونم قیمت مبنای متریال هام رو تغییر بدم، قیمت گذاری به طور خودکار تمام قیمت ها رو به روز کنه. علاوه بر این سایز بندی هایی که توضیح دادم، یه بخشی هم نیاز دارم که مشتری هنگام سفارش بتونه یه سایز کاستوم به دلخواهش وارد کنه مثلا 120در35، که وقتی سایز و متریال و ضخامت رو وارد کرد، خودش اتوماتیک قیمت اون سایز کاستوم رو محاسبه کنه و قرار بده برای خرید، همینطور بتونه حداقل و حداکثر داشته باشه، برای سایز های پایین تر از یه عددی، سایز 5 رو به طور خودکار محاسبه کنه یه سری از محصولات هم توی یه سایز هایی قابلیت تولید ندارن و یا فقط توی یک سایز و ضخامت و متریال قابل تولید هستند در نهایت نیاز به طراحی یک فایل csv یا هر فایل دیگری دارم که بتونم کل این محصولاتم رو از طریق فایل اکسل یا هر چیز دیگری، توضیحات و تنظیماتش رو انجام بدم، همراه با سایز قیمت عکس و کلیه پارامتر های مورد نیاز، بتونم کل محصولاتم رو آپلود کنم داخل سایت، چون وارد کردن 4000 تا محصول چند ماه وقت میگیره. ممنون از شکیبایی شما هر سوالی بود در خدمتم  

+8500
+107997

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.