پایتون: یک فایل پایتون داریم که میخواهیم روی تمامی فولدر هامون اجرا بشه فایل xls رو پیدا کنه. => خروجی رو توی همون فولدر بزاره.

تا الان برای این درخواست 8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام
یک فایل پایتون داریم که تغییراتی رو روی اکسل اعمال می کنه.
از شما می خواهیم اون رو جوری تنظیم کنین بره همه فولدر های یک پوشه یا یک سری پوشه که بهش میدیم. فایل های اکسل پیدا کنه و وقتی تغییرات اعمال شد روی sheet جدیدی اونها رو چاپ کنه یا یک فایل اکسل جدید در مسیر همون dir بزاره.

لینک هایی مفید  که باید استفاده کنین، برای تکمیل پروژه: (می تواند موراد زیر باشه)

https://stackoverflow.com/questions/1124810/how-can-i-find-path-to-given-file

https://datagy.io/list-files-os-glob/
https://stackoverflow.com/questions/9234560/find-all-csv-files-in-a-directory-using-python

ممنون میشم بهم پیام بدین
فایل اکسل نمونه و پایتون رو با پیش فرض فولدر ها در اختیارتون قرار بدم.

مبلغ 100 هزار تومان برای اجرای این پروژه در نظر گرفته شده است.

 

+8500
+138574

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.