ترجمه مقاله (فوري)-بدون تايپ

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 35,000 تومان

شرح پروژه:

نياز به ترجمه ي بخش هاي مشخصي از مقاله ي ضميمه است. موضوع کلي مقاله در زمينه استفاده از rfid در صنايع غذايي است. نکات : 1 ) نياز به ترجمه ي کلماتي مانند rfid و ساير کلمات مخفف که واضح ميباشند نيست. 2 ) لزوما نياز به تايپ نيست و عکس از دست نوشته در صورتي که خوانا و واضح باشد مورد قبول است. بخش هاي شماره گذاري شده از مقاله به غير از بخش شماره 5 , 6 نياز است ترجمه شوند. از Introduction تا پايان بخش چهارم. ساير بخش ها که شامل رفرنس و abstract و بخش 5 و 6 ميشن نياز نيست. ***زمان تحويل : نهايتا تا ساعت 12 روز جمعه - هشتم خرداد 94*** پس از زمان مشخص شده فقط به اندازه ي مقدار ترجمه شده هزينه آزاد مي شود.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مترجم آنلاین

کاربر عادی

کاربر عادی

35,000 تومان

امتیاز 9.74 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 52
رتبه: 137035
پنج سال پیش

matlab.coder

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 7 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 135838
پنج سال پیش

alireza.m-1056

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 4 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 135722
پنج سال پیش

کاربر27751

کاربر عادی

کاربر عادی

230,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 135322
پنج سال پیش
+8500
+54476

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.