تبديل فايل تکست به درخت در جاوا

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 80,000 تومان

شرح پروژه:

سلام من يه فايل متني دارم که ميخولم به ساختار درخت تبديلش کنم. ودر فايل تکست اينطوري که زير ريشه ها با تب نشان داده ميشوند يعني سطح يک درخت قبلش يک تب داره سطح دوم دو تب و الي آخر. بعد از تبديل به درخت ميخوام الگوريتم هاي زير رو براش اجرا کنم. 1)فرزندان هر نود رو استخراج کنم 2)پدران هر نود رو استخراج کنم 3)برادران هر نود رو استخراج کنم 4)تشخيص بدم هر نود در چه ارتفاعي قرار دارد

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 132
پنج سال پیش

coder-482

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 6.31 (بالای متوسط) از 65 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 158612
پنج سال پیش
+8500
+63339

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.