طراحی صفحه اول سایت

تا الان برای این درخواست 33   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام و احترام

طراحی صفحه اول سایت با المنتور مشابه با نمونه atlobha.com

 کلیات شبیه به این سایت هست


عکس ها و ایکون های که بکار برده شده شبیه به اینها با همین کیفیت باید قرار داده بشه (در ضمیمه نمونه قرار دادم). نباید خودشون باشند ولی شبیه اینها

هم در دسکتاپ و هم موبایل اوکی باشه

در قسمتی که برندها در حالت اسلاید هستند شبیه آن در قسمت پایینتر بجای آیکون برندها باید عکس ماشینهای مرسدس و آیکون های که در هاست آپلود شده قرار بگیره

یک قسمت در انتهای صفحه برای مقالات سایت طراحی بشه

در قسمت پایین سایت یه قسمت بعنوان لوکیشن و ادرس دهی طراحی بشه

هدر و فوتر شبیه به این شود

قالب انفولد نصب می باشد


+8500
+118281

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.