sms

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من يک سرويس ارسال و دريافت اس ام اس مگفا دارم که دنبال يک وب سرويس با شرايط زير هستم: يک ديتابيس mysql با 2 تيبل دارم(موجود در فايل پيوست) A-وقتي يک رکورد به تيبل tbl_final اضافه شد، براي کاربر پيامک زير ارسال شود: کاربر محترم name با کد رهگيري id ، اطلاعات شما ثبت شد. 1-فيلد id از جدول tbl_final استخراج مي شود. 2-فيلد name از جدول tbl_form_1 استخراج ميشود 3-شماره تلفن از فيلد mobile از جدول tbl_form_1 استخراج ميشود. مورد 2و3 با کويري زير بدست مي ايد: SELECT tbl_form_1.`name`, tbl_form_1.mobile, tbl_final.id FROM tbl_final INNER JOIN tbl_form_1 ON tbl_form_1.id = tbl_final.id_tbl_form_1 ضمنا وقتي پيامک ارسال شد فيلد SMS جدول tbl_final از 0 به 1 تبديل شود trafic relay هم فعال است

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

badboy21

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

45,000 تومان

امتیاز 9.81 (ممتاز) از 130 رای
پروژه موفق : 151
رتبه: 69
پنج سال پیش

AhwazSoft

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 166 رای
پروژه موفق : 252
رتبه: 57
پنج سال پیش

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

120,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160158
دو سال پیش

Saeed5690

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 150873
پنج سال پیش
+8500
+54198

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.