باز شدن خودکار پنجره پاپ آپ در ميهن بلاگ

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 10,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام خدمت مجريان عزيز نياز به نوشتن کدي براي قرار دادن در وبلاگ ميهن بلاگ داريم که وقتي کسي وارد وبلاگ ميشه به طور خودکار پنجره پاپ آپ مطلوب ما باز بشه، تاکيد ميکنم به صورت اتوماتيک و نه بعد از کليک کردن در صفحه !! تکه کد زير رو در اختيار داريم که در وبلاگ هم قرار داره و با کليک پنجره باز ميشه. لطفا اين کد رو اصلاح کنيد و يا کد جديدي بنويسيد. type="text/javascript" src='http://poppop.ir/pop.php?user=8528&poptimes=3'> language="javascript" type="text/javascript"> newWindow = "window.open('http://microelectronics.mihanblog.com/','','resizable=1,scrollbars=1,width=300,height=300,top=100,left=100,status=1,menubar=1,toolbar=1,location=1,directories=1');return false;" لازم به ذکر است که مبلغ پروژه پس از قرار دادن در وبلاگ و تست اون و کار کردن به صورت مطلوب آزاد ميشه و در غير اين صورت مبلغ آزاد نخواهد شد !! با سپاس


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

AK_47

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.48 (عالی) از 34 رای
پروژه موفق : 32
رتبه: 704
سه سال پیش

محمد آخوندی

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 715
سه سال پیش
+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.