افزودن امکانات به قالب فروشگاهي تم فارست

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 132,000 تومان

شرح پروژه:

سلام چندتا امکانات مختلف مي خوام به قالب فروشگاهي تم فارست اضافه بشه . 1- در پنل مديريت به صورت نموداري و نوشتاري تعداد فروش روزانه محصول ، تعداد فروش هرکاربر ، مبلغ سود کسب شده هر کاربر و... نمايش داده شود . 2- در پنل مديريت ايميل و نام کاربري هر محصول به صورت دسته بندي محصولات نمايش داده شود. مثلا بر روي محصول x کليک شود مشخصات خريداران محصول x نمايش داده شود . 3- ارسال ايميل گروهي با تعيين متن دلخواه به تمام خريداران هر محصول. 4 - افزودن بخش کد تخفيف براي هر محصول . فقط افرادي که تسلط 100% به php و وردپرس دارند پيشنهاد و پيام بدن ، ممکنه چنتا قابليت ديگه هم بخوام اضافه بشه .

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

132,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160183
چهار سال پیش
+8500
+54209

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.